ROZUMÍME STAVBÁM
A ARCHITEKTUŘE,
MÁME RÁDI HEZKÁ MÍSTA.

V roce 2015 jsme založili stavební společnost a v roce 2018 přešli do developerské oblasti. Věříme, že máme bohaté zkušenosti v oblasti realit, developmentu, investic do nemovitostí a stavební činnosti. Máme vlastní stavební divizi, kterou vede Ing. Milan Zápotocký a Milan Zápotocký. Developerskou sekci v naší společnosti vede Ing. Jana Zápotocká společně s Kateřinou Zápotockou, MSc.
Tým

2MKZ
holding

2MKZ stavební s.r.o. IČ:11917121
2MKZ development s.r.o. IČ:09579231
2MKZ konzult s.r.o. IČ:04554337
2MKZ Víchovská vyhlídka s.r.o. IČ:10800310
2MKZ Petrův Grunt s.r.o. IČ:10800069
Z-development s.r.o. IČ:08676534

Ing. Milan Zápotocký

Jednatel

Má za sebou mnohaleté zkušenosti ve stavebnictví. Je hlavou stavební divize a dohlíží na to, aby naše stavby byly provedeny dle norem a technologických předpisů. Vede stavební team. Je soudním znalcem a expertem na hliníkové profily.

Foto Ing. Milan Zápotocký

Milan Zápotocký

Projektový manažer

Organizuje stavební procesy v terénu. Má na starosti koordinaci projektového teamu, kontrolu realizace staveb a výběr kvality materiálů. Má dlouholetou praxi s prováděním rekonstrukcí i novostaveb.

Foto Milan Zápotocký

Ing. Jana Zápotocká

Obchodní činnost

Vede obchodní team a rozhoduje o nových akvizicích. Koordinuje investiční rozhodování a financování. Hledá nové obchodní příležitosti. Je odborníkem na realitní trh.

Foto Jana Zápotocká

Kateřina Zápotocká, MSc.

Obchodní činnost

Zabývá se hlavně akvizicemi nových projektů, PR a marketingem. Má na starosti koordinaci obchodní části projektů a investice. Řeší estetickou stránku projektů v koordinaci s architekty a obchodním teamem.

Foto Kateřina Zápotocká, MSc.