VÍCHOVSKÁ VYHLÍDKA

Víchovská vyhlídka, se nachází ve Víchovské Lhotě, která je součástí obce Víchová nad Jizerou v Krkonoších. Vesničku plnou horských roubenek naleznete jen pár kilometrů od lyžařských center - Vítkovic v Krkonoších, Benecka nebo Rokytnice nad Jizerou.

POPIS PROJEKTU

Komorní projekt Víchovská vyhlídka obsahuje celkem 8 prostorných apartmánů, které jsou směřovány zejména na jižní stranu a zajistí tak budoucím majitelům božské a uklidňující výhledy na české hory. Celý projekt je ve vyšším standardu - v ceně apartmánu je příprava na infrasaunu v koupelně, sklep a parkovací stání.

Apartmány jsou vhodné pro ty, kteří hledají klidné místo na odpočinek v Krkonoších s dobrou dostupností a zároveň zajímavou investiční příležitost. Všechny jednotky jsou o dispozicích 3kk a jsou tak ideální pro vícečlené rodiny.V dnešní zrychlené době jsou horský vzduch a slunce jednou z nepostradatelných záležitostí, které přispívají k našemu duševnímu zdraví.

České hory nám nabízí tento luxus, který postupně doplní i zrekonstruované či opravené nemovitosti.

Průběh výstavby

Apartmány jsou aktuálně ve výstavbě a plánované dokočení stavby je na začátku roku 2024.

Overlay Image
Lokalita
Víchovská vyhlídka
Plánované dokončení
1Q | 2024
Stav projektu
Ve výstavbě
Celkem m2
400
Celkem podlaží
2
Apartmány
3+kk
Parkování
ano

LOKALITA

Víchovská Lhota je součástí obce Víchová nad Jizerou v Krkonoších. Vesničku plnou horských roubenek naleznete jen pár kilometrů od lyžařských center - Vítkovic v Krkonoších, Benecka nebo Rokytnice nad Jizerou. Ve vzdálenosti jen pár kilometrů se nachází obec Poniklá, známá pro svou tradiční výrobu skleněných vánočních ozdob, která byla v roce 2020 zařazena na seznam UNESCO. Umístění projektu je na kopci na okraji vesnice.

Průběh výstavby

DALŠÍ PROJEKTY