yasmin APARTMENTS

Horský projekt Yasmin Apartments naleznete jen pár minut od známého lyžařského střediska Aldrov ve Vítkovicích v Krkonoších…
DOKONČENO 2022

POPIS PROJEKTU

Původní hotel Jasmín, který byl vybudován v 80. letech minulého století, prošel v roce 2022 kompletní proměnou na horské apartmánové jednotky. Velmi složitá rekonstrukce se týkala celého objektu – přes výměnu střechy, rozvodů, rozdělení původních prostor na apartmánové jednotky a obnovu starého parkoviště, včetně nových rozsáhlých opěrných zdí.

ARCHITEKTURA

Při vzniku projektu bylo hlavním úkolem zachovat krkonošský ráz objektu v kombinaci s moderní architekturou. Architekt zpracoval návrh apartmánů tak, aby byly všechny jednotky prakticky rozložené. Atypickým a zajímavým řešení je přestavba původního hotelového bazénu na loftové apartmány, půdní prostory jsou propojeny s hotelovou jídelnou a vznikly tak prosvětlené mezonetové jednotky. V Yasmin Apartments naleznete 30 pohodlných apartmánů o dispozicích 1+kk až 3+kk. Dominantou celého objektu je čelní prosklený štít a nádherný výhled na smrkový les a pstruhový potok. Celý projekt je ve vyšším standardu a jsou použité kvalitní materiály - např. hliníková okna nebo dřevěné podlahy. Ve standardech projektu byly také zahrnuty kuchyňské linky od českého výrobce JN interiér. Celou proměnu jednoho z mezonetových apartmánů sledovalo i TV bydlení, které bude brzy o projektu vydávat on-line pořad.

Overlay Image
logo tvbydleni.cz

LOKALITA

Yasmin Apartments se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších – horské obci položené mezi Jilemnicí, Beneckem a Rokytnicí nad Jizerou. V okolí je nespočet turistických a cyklistických tras, zajímavé vyhlídky, muzea a stezky. Hned za kopcem naleznete snowpark Jizerka (pouze 100 m od Yasmin Apartments) nebo ski centrum Aldrov. K Vítkovicím také patří jedno z našich nejznámějších lyžařských center – Horní Mísečky. Krkonoše vás dokážou okouzlit v zimě i létě. Pestrobarevné programy pro děti zabaví celou rodinu. Svezte se společně historickými vlaky za pohádkovým programem na trase Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou, navštivte muzeum krkonošských řemesel v Poniklé, nebo se osvěžte v krkonošském limobaru na spojnici Špindlerova Mlýna s Beneckem.

Průběh výstavby

DALŠÍ PROJEKTY