NABÍDKA INVESTIČNÍCH
NEMOVITOSTÍ
V ČECHÁCH A CHORVATSKU

Nabízíme prodej nemovitostí.

APARTMÁNY ZEČEVO

APARTMÁN 11, PATRO 3, CHORVATSKO
Moderní a plně vybavený apartmán je umístěný ve 3.NP a nabízí tak božský výhled na azurové moře. Plocha prostorného apartmánu je 62m2 a svým balkonem je směřovaný na jihovýchodní stranu. Apartmán nabízí dvě pohodlné ložnice, plně vybavenou kuchyňskou linku, obývací prostor a moderní koupelnu. V ceně je zahrnuto parkovací stání. Roční výnos při pronájmu apartmánu je kolem 7,5 %.
APARTMÁN 12, PATRO 3, CHORVATSKO
dokončenoProdáno
Pohodlný apartmán 2+kk nabízí klidné a relaxující prostředí, díky směřování balkonu na chorvatskou pevninu i průzračného moře. Apartmán nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku, moderní ložnici i praktické rozmístění ubývacího pokoje. Parkovací stání je zahrnuto v ceně. V případě pronájmů se návratnost pohybuje kolem 6,9 % p.a.

APARTMÁNY NA HORÁCH

YASMIN APARTMENTS

APARTMÁN 2+KK, PŘÍZEMÍ, VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH
Nabízíme elegantní horský apartmán v našem hotovém projektu Yasmin Apartments. Apartmán je umístěný v 1.NP, náleží k němu předzahrádka a je kompletně zařízený kvalitními materiály. Hlavní prvkem v apartmánu je dubové dřevo, které navozuje pravou horskou atmosféru. V apartmánu je moderní rozkládací sedačka, díky které je apartmán ideální i pro rodinu s dětmi.

Kontakt