PERGAMENTKA APARTMENTS

V horské lokalitě, uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších, vznikne z původní horské chalupy Pergamentka nový moderní objekt s výhledem na severní svah sjezdovky Aldrov. Projekt bude obsahovat 20 pohodlných apartmánů.

POPIS PROJEKTU

Původní chalupa, která nese název na základě historie vlastníka, jehož portfolio obsahovalo v minulém století i papírenské továrny, sloužila k ubytování turistů a rekreačních spolků.

Krkonoše byly, jsou a vždy budou vyhledávanou rekreační lokalitou.

V 80.letech ROH posílala v zimě i v létě rekreovat skupiny zaměstnanců na společenské zájezdy, děti jezdily na horské pionýrské tábory a lidé navštěvovali své příbuzné, kamarády nebo se na hory vraceli za čerstvým vzduchem a turistickými možnosti.

Snažíme se zachovat krkonošský ráz a zároveň vdechnout projektu moderního ducha. Používáme kvalitní materiály v exteriéru i interiéru..

Všechny apartmány mají vlastní balkony či terasy a budoucí majitelé se mohou těšit na prosluněné pobyty strávené na horách. Jednotky jsou ve vyšším standardu a používáme hlavně přírodní materiály, mezi které patří kamenné obklady a dřevěné prvky a kvalitní standardní vybavení.

Průběh výstavby

Předpokládané dokončení projektu je na konci roku 2024. Aktuálně pracujeme na monolitech.

Overlay Image
Lokalita
Vítkovice v Krkonoších
Plánované dokončení
4Q | 2024
Stav projektu
Ve výstavbě
Celkem m2
790
Celkem podlaží
2
Apartmány
1+kk | 2+kk
Sklep, Parkování
ano

LOKALITA

Obec Vítkovice se nachází v Krkonošském Národním Parku jen několik kilometrů od města Jilemnice. Samotný objekt Pergamentka Apartments nalezneme v pěší vzdálenosti od Ski areálu Aldrov a snowparku Jizerka (jednoho z největší snowparků v Čechách). Lokalita je zajímavá také pro snadný přístup k turistickým, běžkařským a cyklistickým trasám.

Bydlení v tomto místě proto ocení jak lidé s aktivní přístupem k životu, tak ti, kteří vyhledávají klid přírody - Pramen Labe, Mohyla Hanče a Vrbaty, Pančavské Vodopády, Hora Medvědín a mnoho dalších. Obec Vítkovice a její Sportovní Klub hraběte Jana Harracha nabízí mnoho aktivit pro malé i velké. Děti ocení každoroční příjezd Krakonoše, dětský den, maškarní karneval a Vítkovickou pouť.

Průběh výstavby

DALŠÍ PROJEKTY