Apartmány SUKOŠAN

Cenově dostupné apartmány umístěné 20 metrů od moře. Zažijte pravou chorvatskou atmosféru.

POPIS PROJEKTU

Apartmánový dům nabízí celkem 9 vybavených apartmánů a nachází se 20 metrů od moře.

Dům nabízí vlastní parkovací stání, útulné apartmány vybavené v typickém chorvatském stylu.

Umístění domu je nedaleko mariny v Sukošanu, která je považována za jednu z největších marin ve středomoří. Příjemnou procházkou k marině potkáte po cestě restaurace, kavárnu se zmrzlinou i bar. Pro teplé letní večery jsou ideální chorvatské konoby v okolí, kde ochutnáte skvělou středomořskou kuchyni.

Nemovitost v Chorvatsku je i zajímavá investiční příležitost. Investiční návratnost u apartmánu je kolem 7% p.a..Proč investovat do apartmánu v Chorvatsku? Investice do apartmánu je chytrý tah! Toto malebné středomořské útočiště nabízí nejen úchvatné scenérie a křišťálově čisté moře, ale také stabilní trh s nemovitostmi, který láká turisty z celého světa.

Nemovitosti v přímořských oblastech mají tendenci růst na hodnotě, což činí tuto investici výhodnou z dlouhodobého hledicka.

PředáníCelý dům bude připraven k předání v Q3 2024.

Overlay Image
Lokalita
Sukošan
Plánované dokončení
Q3 2024
Stav projektu
Připravujeme.
Celkem podlaží
4
Apartmány
1+kk | 2+kk
Parkování
ano

LOKALITA

Sukošan je větší obec a přístav v zálivu Luka Sukošan, 11 km jihovýchodně od Zadaru. Do Zadaru se dostanete letecky přímo z Prahy za 1h 20 minut. V okolí se pěstuje vinná réva, olivovníky, ovoce a další plodiny. Zdejší jachtařský přístav - D-Marin Dalmacija, je jeden z největších na východním pobřeží Jadranu. Sukošan je známý pro svoji zajímavou polohu, skvělou dostupnost (letecky i automobilem), svůj přístav a veškerou občanskou vybavenost.

Průběh výstavby

DALŠÍ PROJEKTY